Kaip Ištrinti „Facebook” Paskyrą?

„Facebook” yra socialinės žiniasklaidos platforma, kuri buvo įkurta 2004 metais. Ši platforma leidžia naudotojams dalintis nuotraukomis, vaizdo įrašais, pranešimais ir kitu turiniu, komunikuoti su draugais, šeima, bendradarbiais ir kitais žmonėmis. „Facebook” leidžia naudotojams kurti savo profilius, kuriuose jie gali dalintis savo asmeniniais duomenimis, tokiais kaip darbovietė, mėgstamos knygos, filmai ir muzika, gyvenamosios vietos ir pan. Taip pat naudotojai gali prisijungti prie grupių ir puslapių, kurie sutelkia žmones su panašiais pomėgiais ar interesais. „Facebook” yra viena populiariausių socialinių tinklų platformų, turinti milijardus aktyvių naudotojų visame pasaulyje. Ji taip pat suteikia verslams galimybę reklamuoti savo produktus ir paslaugas, o kai kuriems žmonėms tai yra svarbi ryšių ir verslo priemonė.

Kaip ištrinti „Facebook”?

Jei norite visam laikui ištrinti savo „Facebook” paskyrą, galite tai padaryti sekdami šiuos žingsnius:

  1. Prisijunkite prie savo „Facebook” paskyros ir paspauskite ant dešiniojo viršutinio kampo rodyklės ženklo – nuotraukos ar varnelės ženklas.
  2. Pasirinkite „Nustatymai ir privatumas“ ir išsirinkite „Nustatymai“.
  3. Paspauskite „Mano informacija“ ir išsirinkite „Paskyros savininkystė ir kontrolė“.
  4. Pasirinkite „Paskyros panaikinimas arba deaktyvavimas“.
  5. Pasirinkite „Ištrinti paskyrą“ ir laikinai išjunkite paskyrą, jei norite.
  6. Skaitykite, ką reiškia ištrinti paskyrą ir paspauskite mygtuką „Tęsti ištrynimą“.
  7. Patvirtinkite savo sprendimą ir sekdami instrukcijas užbaikite paskyros panaikinimo procesą.

Būtina nepamiršti, kad paskyros panaikinimas yra negrįžtamas ir negalėsite atkurti savo duomenų ar paskyros po to, kai ją ištrinsite. Tiesa, jūs turėsite 60 dienų persigalvoti, nes tik tada paskyra bus ištrinta negrįžtamai. Taigi, rekomenduojame atsargiai apsvarstyti savo sprendimą ir pasirinkti tinkamą būdą išsaugoti savo duomenis prieš ištrynimo procesą, jei to norite.