Kaip Sulankstyti Laivelį?

Origami yra popieriaus lankstymo menas, kuriame naudojami specialūs lankstymo būdai ir technikos. Jie padeda sukurti įvairius popierinius kūrinius, pvz., gyvūnus, gėles, žvaigždes ir t.t. Norint lankstyti origami, reikia pasirinkti tinkamą popierių. Geriausiai tinka plonas, bet tvirtas popierius. Taip pat reikia pasirinkti norimą kūrinio modelį ir gauti instrukcijas. Galite rasti origami modelių instrukcijas internete, knygose arba jų galite išmokti iš origami ekspertų. Tada palaipsniui lenkiant popierių laikantis instrukcijų, jūs gausite savo origami. Nepamirškite, kad kampai ir linijos turi būti tiesios, todėl neskubėkite. Mėgaukitės lankstymo veikla, taip pat įtraukite savo vaikus ir smagiai praleiskite laiką.

Kaip sulankstyti laivelį žingsnis po žingsnio:

Lankstyti popierinį laivelį yra gana paprasta ir smagi veikla. Štai kaip galite tai padaryti:

 1. Pasirinkite popierių. Geriausiai tinka plonas, bet tvirtas popierius, pvz., origami popierius, spausdinimo popierius arba bet koks kitas popierius, kuris nėra per storas ir per minkštas.
 2. Padėkite popierių tiesiai ant paviršiaus su viena kampine puse žemyn.
 3. Sulenkite popierių per pusę išilgai horizontalios ašies, taip kad smailus kraštas būtų viršuje.
 4. Atverkite popierių ir sulenkite kiekvieną pusę išilgai vertikalios ašies taip, kad gautumėte dvi stačias puses.
 5. Sulenkite kiekvieną stačią pusę išilgai horizontalios ašies taip, kad kampas, kuris yra pritvirtintas prie viršaus, atsidurtų horizontalioje padėtyje ir sudarytų trikampio formą.
 6. Sulenkite kiekvieną pusę išilgai horizontalios ašies taip, kad trikampio kampai būtų lygiagretūs popieriaus kraštams, tarsi sudarytumėte laivo vairą.
 7. Atverkite popierių ir sulenkite porą taškų, kuriuos sukūrėte, link vidurio taško, kad susidarytų laivo korpusas. Atkreipkite dėmesį, kad stačiosios pusės turi būti apatinėje dalyje, o laivo vairas turi būti viršuje.
 8. Atverkite popierių ir sulenkite kiekvieną pusę link vidurio linijos, kad susidarytų laivo korpuso forma.
 9. Pasukite popierių 180 laipsnių kampu ir pakartokite 8 žingsnį, kad sulenktumėte antrąją laivo pusę.
 10. Galite sulenkti galinę laivo dalį, jei norite sukurti uodegą. Paimkite kraštą, kuris yra viršutinėje dalyje ir sulenkite jį link apačios taip, kad susidarytų lygiakraštis trikampis.
 11. Galiausiai, atsargiai sulenkite laivo korpusą per pusę, kad susidarytų išilginė linija. Padarykite įpjovimą išilgai apačios, kad susidarytų laivo plokštuma.

Ir valio! Jūs sukūrėte savo popierinį laivelį.